Tipy na výlet

Zde najdete tipy (odkazy) na výlety do okolí Roztok, Prahy, Čech a Moravy. Doufáme, že si zde vyberete a výlet či dovolená se Vám vydaří:
 
http://www.boheminium.cz/ - park miniatur památek včetně modelu nádraží s jezdící mašinkou v Mariánských lázních. V areálu i restaurace s dětským hřištěm.
http://www.dvurhamr.cz/ - statek na Třeboňsku. Milí lidé, zvířata, hřiště, šlapací traktůrky...
http://www.jhmd.cz/ - Jindřichohradecká úzkokolejka, turistika, cyklo i nocleh na nádraží :-)
http://www.marianskelazne.cz/cs/turistika-volny-cas/tipy-na-vylet/prirodni-park-u-prelatova-pramene/ - přírodní park v Mariánských lázních - Prelátův pramen - narvaný atrakcemi pro děti - dřevěné hřiště, sochy, opičí dráhy, dřevěná mašinka a především vodní svět plný stavidel, které mohou malí vodní inženýři otvírat a zavírat...
http://www.pohadkovazeme.cz/
http://www.prazacka.cz/rajska-zahrada.php - Odpočinek v Praze v parku Rajská zahrada
http://prirodakarlovarska.cz/clanky/hornicke-muzeum-v-krasne-nabizi-projizdku-vlackem - hornické muzeum Krásno (u Karlových Varů) - opravdová bomba pro děti - mohou si prolézt mašinky, svést se do štoly vláčkem, složit si kostky s hornickými obrázky, prolézt napodobeninu dolu atp.
http://www.rancujelena.cz/ - Moravský kras - cyklistické a turistické stezky, jeskyě, propast Macocha
http://www.rkfk.cz/ - Zámecký park v Opočně (Pomněnka a Klíček)
http://www.sikluvmlyn.cz/
http://www.skisachovka.cz/ - velmi příjemné lyžařské středisko pro rodiny s dětmi na okraji Beskyd, skvělá atmosféra a lidé, lyžařská škola, dobré veškeré služby
http://www.spejbl-hurvinek.cz/index.html - Divadlo Spejbla a Hurvínka
http://www.techmania.cz/ - cílovou skupinou jsou školní děti, ale i děti cca od 3let si přijdou na své, vše se dá osahat, vyzkoušet, přečíst si srozumitelný komentář. Vše bezbariérové!!!
http://www.zamekloucen.cz/labyrintarium/ - zámek se zahradou a úžasnými labyrinty z různých materiálů...keře, dřevo, kamínky...
http://www.zoo-ohrada.cz/ - Zoo Ohrada na Hluboké - kromě zvířátek i moc pěkné hřiště pro děti s restaurací a s dětskou zoo.


Mapa

Poznámka: Následující mapa se připravuje, zatím neobsahuje všechny odkazy.

Comments