Naše tváře

 Naše mateřské centrum má otevřeno každý pracovní den a rády bychom naši nabídku i nadále průběžně rozšiřovaly. 

Pokud byste i Vy měli chuť posílit náš tým, určitě se nám ozvěte! 

Práce v mateřském centru je jedinečná škola občanského života a i občasná výpomoc je vítána!
 

ZDE PÁR SLOV Z PERA LIDI, KTEŘÍ JSOU V ROŽÁLKU AKTIVNÍ: 

Václava Bromovská - vystudovala jsem Soukromou školu uměleckého designu v Praze a díky "výtvarnu" jsem se také v roce 2006 seznámila s Rožálkem. Zde jsem vedla výtvarná odpoledne pro větší děti a dále pak výtvarku pro nejmenší. Nyní připravuji výtvarné a keramické dílny pro kroužky Sluníčka a Výtvarná laboratoř.

 Mgr. Pavla Kramolišová - jsem maminkou dvou dětí Martínka a Kačenky. Vystudovala jsem na PřF UP v Olomouci, nejdříve obor učitelství M-Z pro střední školy a pak bakalářský obor geografie-geoinformatika. Při rodičovské dovolené jsem pracovala na webových stránkách ČGS-Geofondu a díky těmto zkušenostem se od roku 2008 starám také o webové stránky MC Rožálek. Nejdříve jsem jen díky svým zkušenostem z práce upravovala staré stránky MC Rožálek. Díky velké pomoci mého muže Libora jsme mohli spustit a poté udržovat tyto webové stránky.
 
 Simona Mádlová - Vystudovala jsem TRIVIS- Střední školu veřejnoprávní, dále jsem studovala fotografii na umělecké škole Václava Hollara. Nyní studuji TRIVIS VOŠ obor veřejno-právní prevence kriminality. Pracuji V Domově Alzheimer a v Roztokách také vedu dětský kroužek Hasiči. Mám již dospělého syna a k práci v Rožálku jsem se dostala úplně náhodou a za tuto náhodu jsem velmi vděčná, jelikož práce s dětmi mě baví a naplňuje. Nyní vedu kroužek "Sluníčka".

 Mgr. Eva Tluková Jsem maminkou dvou synů a dcery a v Rožálku mám na starosti administrativu, finance a dotace. Po studiích na PFUK jsem se věnovala oblasti sociálního zabezpečení a vnitřního trhu EU.
 
Ing. Vendula Vávrová - vystudovala jsem VŠE, vedlejší specializaci Komerční jazyky. Mám tři syny. Angličtina byla vždy můj koníček a mám z ní státní zkoušky i mezinárodní certifikáty. Na mateřské maminky s novými povinnostmi jazyky jazyk často aktivně nepoužívají, a proto jsem ráda, že si své znalosti mohou zaktivovat v Angličtině pro dospělé, kterou vedu. Během práce v mezinárodních společnostech jsem hledala protiváhu světa businessu a tu jsem našla v tvoření. Věnuji se mu už dvanáct let a snažím se neustávat ani na mateřské. Ráda Vás uvidím na kroužku Výtvarka pro nejmenší. Udržuji webové stránky Rožálku.

Iveta Zelenková - Jsem maminkou dvou dětí. Vystudovala jsem ČZU, před mateřskou dovolenou jsem pracovala v bankovnictví. V současné době vedu v Rožálku spolu s mladší dcerkou hodiny Batolátek.