Aktuality‎ > ‎

Kurz předporodní přípravy

přidáno: 16. 11. 2008 3:20, autor: Pavla Kramolišová   [ aktualizováno 22. 2. 2009 0:05 ]
CO: Na tomto setkání Vás porodní asistentka provede mnohými tématy, se kterými se v průběhu těhotenství, porodu i šestinedělí můžete setkat. Hlavním smyslem předporodní přípravy je pozitivní naladění na blížící se porod a získávání informací i praktických dovedností, které mají nastávajícím rodičům pomoci prožít naplno toto krásné, ale i náročné období.

V šesti hodinách (rozdělených do tří lekcí nebo vcelku) si budeme povídat  zejména o následujících tématech: změny a životospráva v těhotenství, kdy jet do porodnice, průběh porodu, nácvik dýchání, porodní polohy, možné komplikace porodu, průběh šestinedělí, kojení a jak pečovat o miminko.

KDY: 29.1.+ 5.2. + 12.2. (čtvrtky) od  20.00 do 22.00 hodin nebo 7.2. (sobota) od  9 do 16 hodin (s hodinovou polední přestávkou)

KDE: MC Rožálek (prostory pod školní jídelnou v Havlíčkově ulici)

PRO KOHO: Kurz je určený pro nastávající maminky v jakémkoliv stádiu těhotenství. Vítáni budou samozřejmě i Vaši partneři nebo jiná blízká osoba, která Vás bude doprovázet u porodu.

POČET ÚČASTNÍKŮ: Ideální je malá skupina o 6 – 8 lidech. V případě zvýšeného zájmu bude kurzů více.

Cena: 480 Kč (pro jednotlivce i pár - za tři večery nebo 6 hodin v kuse), platba na místě v hotovosti.

Potvrzení zájmu: Máte-li o kurz zájem, kontaktujte nás prosím co nejdříve na tel. 728 381455.
 
Těšíme se na setkání s Vámi!                                                                                                          Váš MC Rožálek
Comments