Aktuality‎ > ‎

Seminář s MUDr. Zuzanou Lebedovou

přidáno: 9. 12. 2008 13:31, autor: Pavla Kramolišová   [ aktualizováno 9. 12. 2008 13:53 ]
Vážené a milé maminky, babičky, budoucí maminky i všichni ostatní,
během listopadových seminářů o vývojových potřebách dětí vznikla myšlenka setkávat se nad podobnými tématy opakovaně, nebo možná pravidelně. Bude se jednat vždy o druhý nebo třetí čtvrtek v měsíci, v 20 – 22 hodin, v prostorách MC Rožálek.

Tématem 15. 1. 2009 bude psychický vývoj člověka v jednotlivých obdobích jeho života. Budeme mluvit o vývojových změnách, úkolech, potřebách a úskalích, která s sebou přinášejí první měsíce, léta i další období lidského života.

Obsah těch následujících, buď vyplyne z lednového, nebo (a) bude záležet na Vašem zájmu. Semináře budou vedeny formou přednášky s velkým prostorem pro Vaše dotazy. Teorie bude prokládána krátkými relaxačními nebo bioenergetickými cvičeními. Opět půjde o seberozvoj, poznání, nikoliv terapii.

Smyslem setkávání bude: opakovaně nabourávat mýtus, že povědomí o tom, co se děje uvnitř nás, nám brání jednat a vychovávat děti přirozeně. Poznání a uvědomění vnitřních procesů a hlubších souvislostí může naopak pomoci se k oněm přirozeným základům vrátit a zorientovat se v množství často protichůdných výchovných rad.

Přijít je možné jednou nebo opakovaně, každý seminář tvoří uzavřený celek. Cena jednoho semináře je 170 Kč.

Na tel. čísle 606 444 106 nebo e-mailem zuza.lebedova@volny.cz se můžete přihlásit, informovat a napsat, o čem byste rády slyšely.

Přihlášení prosím min. 4 dny předem, počet zúčastněných max. 10 osob, v pořadí dle data přihlášení.

           Na setkání s Vámi se těší MUDr. Zuzana Lebedová (psychoterapeutka,psychiatrička) a za MC Rožálek Lucie Machačová
Comments