Aktuality‎ > ‎

Reportáž z Mikulášské besídky

přidáno: 31. 12. 2008 6:47, autor: Pavla Kramolišová   [ Aktualizováno 12. 1. 2009 11:20 uživatelem Mateřské centrum Rožálek ]

Letošní předposlední větší akcí pro nejmenší z Rožálku byla MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA, která proběhla v pronajaté tělocvičně a herně mateřského centra ve čtvrtek 4.12. Pro děti byla připravena výtvarná dílnička s mikulášskou a čertí tematikou, nejen oříškové pohybové aktivity i oblíbené loutkové divadélko. Samozřejmě největším lákadlem byla tradiční trojka Mikuláš-Čert-Anděl, která se u nás netradičně mile usmívala a rozdávala nejen nadité balíčky dobrot, ale hlavně laskavost a podporu. Věříme, že jsme žádnou dětskou dušičku nevylekali a příští rok naši malí andílci-čertíci opět směle předstoupí před Mikuláše a jeho pomocníky.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kdo nám s přípravou Mikulášské pomohli, jmenovitě pak manažerovi roztockého supermarketu Albert panu Jiřímu Mulačovi a jeho týmu za věcný dar v podobě ovoce a cukrovinek a panu Richardu Kubešovi z Prahy 3 za peněžitý dar na naše předvánoční akce. Děkujeme!

Vybrané fotky z Mikulášské besídky jsou k prohlédnutí v sekci Fotogalerie (nebo přímo na stránkách PicasaWeb) a všechny fotky na CD k zapůjčení v Rožálku.
 
Přejeme Vám všem advent plný tvořivé pohody a poklidné hravé vánoce v kruhu nejbližších!
Comments