Aktuality‎ > ‎

Hrátky s angličtinou (kurzy angličtiny pro nejmenší)

přidáno: 14. 4. 2009 14:09, autor: Pavla Kramolišová   [ aktualizováno 14. 4. 2009 14:34 ]
Kdy? od konce dubna do června bychom Vám a hlavně Vašim dětem rádi nabídli kurzy angličtiny pro nejmenší nazvané "hrátky s angličtinou".
Kurzy budou probíhat 1x týdně a to vždy buď v pondělí od 16.30h nebo ve středu od 10.30h. Předpokládáme, že délka výukové hodiny bude min 30min, záleží na pozornosti dětí, zbylých cca 30minut mohou děti využít k hrátkám v naší herně.
 
Doporučený věk dítěte: je od 3-4 let.
 
Ukázkové hodiny: Pokud máte zájem ochutnat "hrátky s angličtinou" nanečisto přijďte se podívat koncem dubna na ukázkové hodiny a to buď: v pondělí 20.4. od 16.30h nebo ve středu 22.4.od 10.30h nebo pak ještě následující pondělí 27.4. či středu 29.4. Ukázkové hodiny budou stát 60Kč/h pro členy Rožálku nebo 70Kč/h pro ostatní.
Samotný kurz: Od května do června pak bude probíhat samotný kurz, celkem 8hodin, přičemž nám stačí, když zaplatíte kurzovné za 5 hodin vcelku tj.300Kč pro členy Rožálku nebo 350Kč pro ostatní (jak je u nás v Rožálku zvykem nechceme, abyste zbytečně platili kurzovné, které neodchodíte, na druhou stranu u výuky cizího jazyka je důležité navštěvovat kurzy co nejpravidelněji, proto jsme našli takovýto kompromis). Pak už můžete platit po jednotlivých hodinách 60Kč/h pro členy, 70Kč/h pro ostatní.

Pokud by Vás zajímalo více informací, pište, volejte, ... V případě, že máte zájem se zúčastnit ukázkových hodin nebo již teď víte, že i kurzu samotného, ozvěte se nám prosím. Počet míst je omezen (5-6 dětí v jedné skupině)!!!

Ukázkovou strukturu hodiny (popsáno přímo paní učitelkou):
"Na 1. hodině bych děti seznámila s Anglií ( přinesu nějaké pohledy, anglický autobus atd...) Dále bych je naučila základní pozdravy (možná i jen jeden - záleží na věku dětí ). Naučíme se jednu písničku z CD Cookie and friends. Zahrajeme si na schovávanou a budeme se učit počítat. Vybarvíme obrázek a budeme se postupně učit barvy.
Cílem tedy je: Naučit děti počítat, znát barvy, poznají základní pokyny (sit down, stand up, clap your hands etc...), zvířata, části oblečení, hračky, části těla, jídlo....Vše záleží na věku dětí a na jejich schopnostech. Jedno téma se bude neustále opakovat a je třeba upozornit rodiče, že poznat např. barvy trvá hodně dlouho, ale má to určitě smysl."

SEE YOU SOON :)

                                              Lucie Machačová za Mateřské centrum ROŽÁLEK

Comments