Aktuality‎ > ‎

Cyklus psychologicky laděných seminářů od října

přidáno: 9. 9. 2009 12:41, autor: Pavla Kramolišová   [ aktualizováno 17. 9. 2009 1:48 ]
Vážené a milé maminky, babičky, budoucí maminky i všichni ostatní.
 
Minulý rok běžel v Rožálku volný cyklus psychologicky laděných seminářů, ve kterém chci pokračovat i letos, od října do května. Přesné termíny i hodiny budou ještě upřesněny, (na vývěskách, na webu MC), půjde vždy o nějaký večer jednou za měsíc, většinou v druhé polovině měsíce.
 
Rozsah i forma bude podobná jako loni, tedy 1,5-2 hodiny: teorie k tématu, velký prostor pro Vaše otázky a diskuzi, proložené krátkými relaxačními či protistressovými cvičeními. Opět půjde o seberozvoj, poznání, nikoliv terapii. Počet zúčastněných max. 12 osob.

Smyslem setkávání opět bude opakovaně nabourávat mýtus, že povědomí o tom, co se děje uvnitř nás (a našich dětí), nám brání jednat a vychovávat děti přirozeně. Poznání a uvědomění vnitřních procesů a hlubších souvislostí může naopak pomoci se k oněm přirozeným základům vrátit a zorientovat se v množství často protichůdných výchovných rad.
 
Přijít je možné jednou nebo opakovaně, každý seminář tvoří uzavřený celek. Cena jednoho dvouhodinového semináře bude 170 Kč.

Na tel. čísle 606 444 106 nebo e-mailem zuza.lebedova@volny.cz se můžete dále informovat a napsat, o čem byste rády slyšely.

        Na setkávání s Vámi se těší MUDr. Zuzana Lebedová (psychoterapeutka,psychiatrička; v současné době má soukromou praxi poradenství a psychoterapie v Praze, jako externí psychiatr slouží v Centru krizové intervence v Bohnicích. Dlouhodobě pracuje s dospělými, s dětmi a rodinami spíše na poradenské rovině a v krizových situacích. Má výcvik v dynamické a PBSP terapii. Žije s rodinou (se dvěma dětmi) v Roztokách.)

Comments